İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

İAOSB Tiyatro Kulübü Seneyi 'Üç Harfliler' İle Kapadı

Birbirinden farklı sektörlere öncülük ederek birçok seminer ve bilgilendirme toplantısına ev sahipliği yapan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB), yürüttüğü kültürel ve sanatsal faaliyetlerle de birçok projeye imza atıyor.
 
İAOSB Yönetim Kurulu’nun öncülüğünde tek bir çatı altında toplanan ve 2010 yılından bu yana büyük bir özveri ile çalışmalarına devam ederek günümüze kadar 7 eser sergileyen İAOSB Tiyatro Kulübü, bölge firma sahipleri ve çalışanlarından oluşan 18 kişilik oyuncu kadrosu ile Yazarlığını ve Yönetmenliğini İAOSB Tiyatro Kulübü Başkanı Hakan Susuz’un üstlendiği “Üç Harfliler” adlı absürt komediyi sahneledi.
 
Bir evli çiftin öldükten sonra yaşadıkları hayatı bir film şeridi gibi izlerkenki anların yansıtıldığı eser, iki ayrı günde üç kez sahnelenerek Atatürk Toplantı Salonu’nu dolduran 500 seyirci tarafından ayakta alkışlandı.
 
İAOSB Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Cem İnam, oyunun Yönetmeni Hakan Susuz’a ve İAOSB Tiyatro Kulübü’ne özverili çalışmaları ve başarılı performansları dolayısıyla teşekkür etti. Tiyatroya olan ilginin artması için herkese tiyatro seyirci koltuklarının daha fazla doldurularak farkındalığın arttırılması gerektiği çağrısını yapan Hakan Susuz da verdikleri destekten dolayı İAOSB Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

 

Diğerleri

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir