İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

İAOSB Seminerleri İş Hayatında Koçluk ve Mentorluk

Sayın Katılımcımız,

İAOSB Seminerleri kapsamında 25 Nisan Perşembe günü 14.00-16.00 saatleri arasında Bölge Müdürlüğü Atatürk Toplantı Salonu’nda “İş Hayatında Koçluk ve Mentorluk” konulu bir seminer gerçekleştirilecektir. 

Seminerde, yönetimde kullanılan mentorluk ve koçluk yaklaşımlarının çalışanların bağlılığını artırmaktaki etkisi, kurum içi mentorluk ve koçluk sistemlerinin yetenek yönetimine ve şirketin sürdürülebilirliğine katkıları hakkında bilgiler aktarılacaktır.  

Konuşmacı Elin Erciyes EDİPOĞLU; 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olmuştur. Uzun yıllar insan kaynakları (İK) alanında çalışmış, Arthur Andersen İK Danışmanlık Müdürlüğü, Beko Elektronik İK Yöneticiliği, Çimentaş Grubunda İK Direktörü gibi çeşitli kademelerde görevler üstlenmiştir. Yetenek yönetimi, liderlik geliştirme alanlarındaki uygulama ve eğitim deneyiminin yanı sıra profesyonel bir mentor ve koç olan EDİPOĞLU halen Türkiye’nin, Avrupa Mentorluk ve Koçluk Derneği Ege Bölgesi temsilciğini yürütmektedir.  

Çalışmalarınıza yarar sağlayacağına inandığımız seminerimize katılımınızı bekler, bilgilerinizi rica ederim.

        

Saygılarımla,

Ayşe AVANOĞLU

Bölge Müdür Yardımcısı

Etkinlik Katılım Formu
: *
: *
: *
: *
*
*
Not: "*" işareti doldurulması zorunlu alanları göstermektedir...
İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir