İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

İAOSB VİZYON GÜNLERİ ATİLLA YEŞİLADA

Sayın Katılımcımız,

 

İAOSB Yönetim Kurulu olarak; Bölge Katılımcılarımızı ve çalışanlarımızı, farklı konularda bilgi birikimlerini artırmak amacıyla akademi, ekonomi, kültür ve iş dünyasının lider temsilcileri ile “İAOSB Vizyon Günleri” toplantılarında bir araya getiriyoruz.

Bu kapsamda, Ekonomist Atilla YEŞİLADA, “Her Fırtına Bir Fırsattır” konulu Vizyon Günü’nde konuğumuz olacaktır. Konuşmacı etkinlikte; Türkiye ekonomisi için 2019-2020 öngörülerini paylaşacak, piyasa ve döviz beklentileri, KOBİ’lere etkisinden bahsedecektir.

Atilla YEŞİLADA; ekonomi ve işletme dalında üniversite diplomasını ABD’nin Illinois Eyaleti’ndeki Eastern Illinois Üniversitesi’nden almıştır. Kaliforniya Üniversitesi Santa Barbara Kampüsü’nde ekonomi dalında yüksek lisans; New York Eyaleti, Troy, Rensselaer Polytechnic Institute’da Finansal Ekonomi dalında doktora yapmıştır. Özel şirket deneyiminin yanı sıra; CNBC-e, Habertürk gibi kanallarda ekonomi ve haber analiz programları sunmuş, gazete ve dergilerde ekonomi ve finans dallarında köşe makaleleri yazmıştır. Halen Türkiye ekonomisi, piyasalar ve küresel görünüm hakkında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Katılımcılarımıza ve konuyla ilgili firma temsilcilerine büyük katkı sağlayacağına inandığımız, 16 Mayıs 2019 Perşembe günü 16.00-18.00 saatleri arasında Bölge Müdürlüğü Atatürk Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek etkinliğe katılımınızı rica ederim.

                                                                                    

Saygılarımla,

 

Hilmi UĞURTAŞ

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi

Yönetim Kurulu Başkanı    

 

Etkinlik Katılım Formu
: *
: *
: *
: *
*
*
Not: "*" işareti doldurulması zorunlu alanları göstermektedir...
İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir