İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

İAOSB SEMİNERLERİ YENİLİKÇİ PROBLEM ÇÖZME YÖNTEMLERİ

Sayın Katılımcımız,
 
İAOSB Seminerleri kapsamında 21 Ocak Salı günü 15:00-17:00 saatleri arasında Bölge Müdürlüğü Atatürk Toplantı Salonu’nda “Yenilikçi Problem Çözme Yöntemleri” konulu bir seminer gerçekleştirilecektir.
 
Seminerde;
  • Karşılaşılan bir problemi doğru tanımlayabilme ve çözüm adımlarını tasarlamaya yardımcı olacak düşünce sistematiği hakkında bilgiler aktarılacak olup,
  • Üretim, planlama, satın alma, insan kaynakları, pazarlama vb. pek çok farklı departmanın iş süreçlerinde uygulayabilecekleri; inovasyon süreçlerinde pratiğe dökebilecekleri yöntemlerden örnekler ile bahsedilecektir.
 
Eğitimci; İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Görevlisi Taylan Özgür DEMİRKAYA, 2010 yılında faaliyete geçen Embryonix-Girişimci Geliştirme ve Yatırımcı Bulma Merkezi’nin kurucularından olup, müdürlüğü görevinde de bulunmuştur.  "Kendi İşini Kurma Rehberi” ve “Girişimcilik EGO Sistemi” kitapları, internet üzerinden yayımlanmıştır. Türkiye'nin belli başlı girişimcilik etkinliklerinde ve TedxAlsancak, TedxİEU’de konuşmacı olarak yer alan DEMİRKAYA, üniversitenin sürekli eğitim merkezinde ve pek çok özel kurumda 15.000 saatin üzerinde eğitim gerçekleştirmiştir.
Çalışmalarınıza fayda sağlayacağına inandığımız seminere katılımınızı bekler, bilgilerinizi rica ederim.   
 
Saygılarımla,
Ayşe AVANOĞLU
Bölge Müdür Yardımcısı
 
 

 

Etkinlik Katılım Formu
: *
: *
: *
: *
*
*
Not: "*" işareti doldurulması zorunlu alanları göstermektedir...
İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir