İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

TUBITAK SIPARIS AR-GE PATENT LISANS 2020-1

Sayın Katılımcımız,

İAOSB Seminerleri kapsamında, TÜBİTAK, Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) Eğitim, Tanıtım ve Program Değerlendirme Müdürlüğü iş birliği ile “Siparişe Dayalı Ar-Ge Projeleri için KOBİ Destekleme (Sipariş Ar-Ge – 2020) ve Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme (Patent Lisans – 2020 – 1) Çağrıları” konulu bir online seminer gerçekleştirilecektir.

Söz konusu seminerde konuşmacı olarak TÜBİTAK Bilimsel Programlar Başuzmanı Oğuz ÖZBAY ve TÜBİTAK TEMEG Koordinatörü Dr. Alp Eren YURTSEVEN bizlerle birlikte olacaklardır. İlki üniversitelerde, araştırma kurumlarında ve teknoloji geliştirme bölgelerinde geliştirilen patentli teknolojilerin sanayiye aktarılmasını; ikincisi ise hızla ürüne dönüşebilecek ve yüksek ticarileşme potansiyeline sahip Ar-Ge projelerinin desteklenmesini amaçlayan ve 17 Ağustos 2020 mesai bitiminde ön kayıt başvuruları kapanacak olan iki çağrı hakkında detaylar aktarılacak olup, Katılımcılarımızın konuyla ilgili soruları yanıtlandırılacaktır.

1 Temmuz 2020 Çarşamba, 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek online seminerimize katılımınızı bekler, bilgilerinizi rica ederim.

 

Saygılarımla,

Ayşe AVANOĞLU

Bölge Müdür Yardımcısı

 

pç/med

 

 

Etkinlik Katılım Formu
: *
: *
: *
: *
*
*
Not: "*" işareti doldurulması zorunlu alanları göstermektedir...
İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir