İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

Firma İletişim Bilgileri

 AYGEM ELEKTRİK MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

: (232) 376 80 74

: 3768075

: info@aygem.com.tr

: www.aygem.com.tr

: 33.14
Elektrikli ekipmanların onarımı

:10.021 SOKAK NO.11 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Firma Yetkili Bilgileri

:Recep Yılmaz

:

:


Firma Konumunu haritada gör

Firmamız Hakkında


 

1978 yılında çalışma hayatına atılan Aygem, müşteri odaklı vizyonu ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı sayesinde zaman içinde sürekli büyüyerek, bugün sinek öldürme cihazları  ve hijyen ekipmanları konusunda ülkemizin önde gelen imalatçılarından biri haline gelmiştir.
 
Yapışkanlı sinek tuzakları ve elektrikli sinek öldürme cihazlarımız başta gıda ve ambalaj sektörü olmak üzere haşere kontrolünün gerekli olduğu tüm alanlarda güvenle kullanılmaktadır. 2003 yılında yeni model ve farklı sistemlerden oluşan ıguana flytrap markasını tüm Türkiye’ye yaymayı ve bilinen ilk belgeli marka olmayı başarmıştır.
  
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki modern tesisimizde kaliteden ödün vermeden yapılan üretimimiz, uluslar arası ISO 22000 gıda güvenliği kalite sistemi standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. 2006 yılında krom imalatlarını genişleterek hijyen ekipmanları üretimine başlayan Aygem, kurmuş olduğu arge bölümü ile hergün farklı tasarımlarla ürün yelpazesini genişletmektedir.
 
Bu üretimlerin dışında, 2009 yılında bosch elektrikli el aletlerinin Ege Bölgesi’ndeki ilk profesyonel yetkili servisi olarak Bosch, Skıl, Dremel ve Rotozip markalı ürünlerin servisliğinin yanı sıra , yedek parça ve aksesuar satışına başlamıştır.
 
2011 yılında Elsan A.Ş’nin üretmiş olduğu Emtaş Elektrik Motorları ve Elsanmot Elektrik Motorlarının Yetkili Servis ve Satış Bayiliği’ni alıp konusunda lider firmalar ile kaliteden ödün vermeden , uzman kadrosu ve hızlı servis anlayışıyla yoluna devam etmektedir.
İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir