İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

Firma İletişim Bilgileri

 ENSMET ELEKTRİK VE PLASTİK MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

: (232) 328 25 73

: 3282575

: info@ensmet.com

: www.ensmet.com

: 27.33
Kablolamada kullanılan gereçlerin imalatı

:10.002 SOKAK NO.42 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Firma Yetkili Bilgileri

:Serdar METE

:

:


Firma Konumunu haritada gör

Firmamız Hakkında


Elektrik Malzemeleri üretiminde ve pazarlamasında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip kadrosuyla, ENSMET 2001 yılında faaliyetlerine başlamıştır.
 
Üretmiş olduğu ürünlerle ilgili CE, TSE, KEMA (Hollanda), GOST (Rusya) ve UKR-Sepro (Ukrayna) kalite belgelerine sahip olan ENSMET markası, kalite yönetim sistemini ISO 9001:2008 standardına uygun bir şekilde sürdürmektedir.
 
Kısa zamanda, yurtiçinde önde gelen hastane, okul, toplu konut projelerinde tercih edilen bir marka olmanın yanı sıra, yurtdışında, başta komşu ülkelere yaptığı ihracatla da dünya standartlarında ürünler üretme hedefini devam ettirmektedir.
 
ENSMET markasıyla üretilen elektrik tesisat boruları ve elektrik dağıtım kutuları Türkiye’nin en ciddi projelerinde güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. ENSMET, yangınlarda sadece alevlerin değil, zehirli dumanların insan hayatını tehlikeye düşürdüğü konusunda bilgilendirme çalışmaları yapmış, elektrik tesisatı literatürüne, halogen-free kavramının oturmasında ve kullanıcılar tarafından anlaşılmasında katkıları olmuştur.
 
ENSMET, Anahtar-priz sektöründe Almanya’nın lideri olan Busch-Jaeger firmasının da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Busch-Jaeger’in fonksiyon zenginliği ve çağın ötesindeki tasarımları herkesin beğenisini kazanmakta ve çok özel ve saygın projelerde duvarları süslemektedir.
 
ENSMET'in, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu tesislerinde, tüm ürünlerin üretimini, yüksek kalite seviyesinin sürekliliğini ve yeni ürün tasarımlarını sağlayan tüm makine, bilgisayar, kontrol cihazları ve insan gücü mevcuttur.
 
Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite kriterleri ENSMET'in ana işletme prensipleridir. Sürekli olarak daha iyi, daha teknolojik, insanların hayatını kolaylaştıran ve elektrik tesisatını hızlandıran ürünlerin üretimi hedeflenmektedir.
 
ENSMET elektrik malzemeleri, elektrik tesisat boruları ve elektrik dağıtım kutuları üretiminde Oluklu (Spiral) Borular ve Bağlantı Parçaları, Rijit Borular ve Bağlantı Parçaları, Kangal Borular, Klemensler, Termoplastik Buatlar, Aluminyum Buatlar, Tırtıl, Tas Armatür, Anahtar Kasaları ve BUSCH-JAEGER Anahtar Priz Serisi ürünleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
 

 

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir