İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

Firma İletişim Bilgileri

 ÇEKSAN YOL SÜPÜRME ARAÇ MAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

: (232) 328 11 66

: 3281234

: info@ceksanmakina.com

: http://www.ceksanmakina.com

: 29.10
Motorlu kara taşıtlarının imalatı

:10.014 SOKAK NO.9 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Firma Yetkili Bilgileri

:NEJAT ÇALIŞ

:GENEL MÜDÜR

:nejatcalis@ceksanmakina.com


Firma Konumunu haritada gör

ÇEKSAN YOL SÜPÜRME ARAÇLARI MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.


 ÇEKSAN Yol Süpürme Makinaları, 1989 yılında Avrupa’dan makine ithal etmeye başladı. Ancak   yerel pazarın ihtiyaç duyduğu performans bu makinalar ile karşılanamadı. Bu yüzden, ÇEKSAN, HMT adını verdiği ilk makinasını 1997 yılında üretmeye başladı. HMT, yerel pazarda başarısını kanıtlamış ve traktör ile çekilen mekanik süpürme makinalarında markalaşmıştır. Tahrikini traktör’den alır, ve tüm ihtiyacı olan güç, traktör’den aldığı güçtür. Bugün, Türkiye’de ve yurtdışında 1000’i aşkın HMT en zor koşullarda yolları süpürmeye devam etmektedir.

Çeksan yaptığı inovasyon çalışmaları ile, 2011 yılında, kendinden motorlu ve her türlü araçla çekilebilen yol süpürme makinalarını da ürün gamına eklemiştir. Bu makina sayesinde traktöre ihtiyaç duymadan, elinizdeki diğer araçlarla da çekilebilen bir makina ile yol temizliği yapmak mümkün olabilmektedir.


Yol Süpürme Kamyonları : ÇEKSAN, 2003 yılından itibaren, gururla yeni ürün olan Kamyon Üstü Mekanik Tahrikli (Tork Konvertörlü) Vakumlu Yolpürme Makinaları ve Hidrolik Tahrikli Vakumlu Yol Süpürme Makinalarını üretmiştir. Çöp Haznesi kapasiteleri 3 m3 de8 m3 kadar değişen bu araçlar, dünyadaki birçok değişik markalarda kamyon üstüne monte edilmektedir.

Misyonumuz:
 Yol süpürme sektöründe bir Dünya markası olmak ve aynı zamanda,  çevre dostu firmalarından bir tanesi olmaya devam etmek.

Vizyonumuz: Çok çalışmak, başarılı olmak için yeterli değildir. Olması gereken şartlardan sadece bir tanesidir. Kalite anlayışı, sadece ürün hakkında değildir,servis sonrası hizmetler ve müşterilerimiz ile olan iletişimiz de kalitemizin bir göstergesidir.

Kalite:  Müşterinin beklentilerini aşmak sadece yüksek kalitede ürün ürütmekten geçmez. Aynı zamanda satış sonrası servisinde kusursuz olması gerekmektedir.

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir