İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

Firma İletişim Bilgileri

 İNDAS ENDÜSTRİYEL OTOMOSYON SİSTEMLERİ VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

: (232) 458 08 88

: 4581819

: info@indas.com.tr

: http://www.indas.com.tr

: 33.20
Sanayi makine ve ekipmanlarının kurulumu

:10.028 SOKAK NO.7 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Firma Yetkili Bilgileri

:Fatih EM

:

:fatihem@indas.com.tr


Firma Konumunu haritada gör


İNDAS ENDÜSTRİYEL OTOMASYON; 40 yıllık birikim sonucu 2005 yılında şirketleşerek PLC ve SCADA tabanlı endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda hizmet vermeye başlamıştır. İzmir merkezli firmamız 30 kişilik ekibiyle, Türkiye’nin her bölgesinde dünyanın birçok ülkesinde başarılı işler yürüterek büyük projelere imza atmıştır.
 
2017 yılında Manisa Teknokent bünyesinde İNDAS TEKNOLOJİ A.Ş yapılanmasını oluşturarak 15 kişilik yazılım ve Ar-Ge ekibini Teknokent bünyesine almış ve makine, proses otomasyon ve yazılımlarının dışında Türkiye’de veya dünyada ilk olacak Ar-Ge faaliyetlerinin içinde olmaya başlamıştır. Kendi bünyesinde başlatılan Tübitak ve Kosgeb projelerinin yanında, farklı sektörlerden firmalar ile Teydeb, Kosgeb, Zafer Kalkınma Ajansı, İpart destekli projelere de ortak olmuştur. Ar-Ge çalışmaları ile prototip cihaz tasarımı ve imalatını gerçekleştiren İNDAS TEKNOLOJİ Ar-Ge ekibi, elektronik kart imalat atölyesi de kurarak özel çözümler için elektronik kart tasarımı ve Pc, Web, mobil yazılım entegrasyonu da yapmaktadır.
 
İNDAS ailesi olarak uzun yıllardır birçok global firmaya Endüstri 4.0 alt yapısı kurarak, PLC Yazılımı, SCADA Yazılımı, Veri Toplama ve Raporlama Yazılımları, SAP/ERP Entegrasyonu, Bulut Server Yapılandırması, Web ve Mobil Yazılım ile Uzak İzleme ve Kontrol Yazılımları yapmıştır. Endüstri 4.0 yapısını tam olarak kuran yıllardır uygulayan, önde gelen firmalardan biridir. Teknokent’te loT (Nesnelerin İnterneti ) yapısı için de elektronik kart tasarımı, web/mobil yazılım geliştirme uygulamaları devam etmektedir.
 
Vizyonumuz
Otomasyon ve Teknoloji çözümleriyle Bilime, Ar-ge’ye, Endüstriye ve Sanayi’ye yön vererek, ülkemize katma değeri yüksek sistemler kazandırmak, Türkiye’ nin otomasyon üzerine hiçbir noktada geride olmadığını tüm dünyaya göstermek.
 
Misyonumuz
İndas, farklı sektörlerde kazandığı büyük tecrübeleri, tüm PLC ve SCADA yazılımlarına hakimiyeti, ayrıca proses Mekanik, elektrik, elektronik, haberleşme, bilgi işlem, entegrasyon gibi tüm noktalardaki bilgi birikimi ile çalıştığı firmalara kaliteli, sorunsuz, istenilen kadar değil, olması gerektiği şekilde sistemler kazandırmayı amaçlar.
 
SEKTÖRLER:
ÇİMENTO – BETON – PARKE – ASFALT – DEMİR ÇELİK – OTOMOTİV – JANT – ARITMA – GERİ DÖNÜŞÜM
ELEKTRİK SANTRALİ – TARIM – YEM – KİMYA – BOYA – AMBALAJ – GIDA – UN – SU – İÇECEK – BEYAZ EŞYA
MADEN – MERMER – PETROKİMYA – LİMAN
 
YAZILIM TECRÜBEMİZ:
MAKİNE OTOMASYONU
PROSES OTOMASYONU
PLC & SCADA YAZILIMLARI
VERİ TOPLAMA YAZILIMI
SAP / ERP ENTEGRASYONU
ENERJİ İZLEME YAZILIMI
KOMPANZASYON TAKİP YAZILIMI
UZAK İZLEME VE BULUT SERVER KURULUMU
WEB & MOBİL İZLEME YAZILIMLARI
 
İŞ KAPSAMI :
ELEKTRONİK KART İMALATI
ELEKTRONİK PANO İMALATI
MEKANİK İMALAT
SAHA KURULUM VEV MONTAJI
TASARIM & PROJELENDİRME

 

Ürünlerimiz

Firmaya ait ürün bulunmamaktadır...
İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir