İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

DEĞİŞİM İZMİR'LE BAŞLAR PROJESİ

Sayın Katılımcımız,

İzmir Kadın Kuruluşları Birliği tarafından “Değişim İzmir’le Başlar Projesi” kapsamında, sanayi tesislerindeki erkek çalışanlara yönelik cinsiyetler arası eşitlik, bireyler arası iletişimin geliştirilmesi ve çatışmaların çözümlenmesinde geliştirilebilecek yöntemler konularında 1 saat süren farkındalık seminerleri gerçekleştirilmektedir.

İlki, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi UĞURTAŞ’a ait Özgün Boya San. ve Tic. A.Ş.’de verilmiş olan seminerler, Katılımcılarımızın talebi üzerine, karşılıklı görüşülerek belirlenen gün ve saatlerde gerçekleştirilecektir.

Söz konusu seminerlerde Uzman Yasemin TUTAL konuşmacı olarak yer almaktadır. Yasemin TUTAL, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. 1975 yılından buyana devam ettirdiği profesyonel iş yaşamında eğitim, yönetim, iş geliştirme, insan kaynakları, alanlarında çalışmaları bulunmaktadır. Halen İNCİVAK Mütevelli Heyet Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Bölgemizden başlayarak İzmir’e ve ülkemize yaygınlaşıp, toplumumuzda olumlu iletişim ve hoşgörünün artmasına katkı yapacağını düşündüğümüz “Değişim İzmir’le Başlar Projesi” seminerinin işletmelerinde gerçekleştirilmesini talep eden Katılımcılarımızın, uygun gün ve saatin belirlenmesi amacıyla Bölge Müdürlüğümüz ile irtibata geçmelerini rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

Saygılarımla,

 

A.Doğan HÜNER

Bölge Müdürü

 

İletişim:

Ayşen ESENKAYA – Proje ve İş Geliştirme Birimi

Tel: 0232 376 71 76/267

E-posta: agucluogullari@iaosb.org.tr

 

aa/pç

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir