İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

İAOSB Yüzme Havuzunun Hizmete Açılması

Değerli Katılımcımız;
 
İAOSB Sanayici Aktivite Merkezi Spor Tesislerimizin bir parçası olan yüzme havuzumuz 05 Haziran 2019 Çarşamba gününden itibaren, Pazartesi günleri hariç her gün 10.00 – 19.00 saatleri arasında kullanıma açılacaktır.
 
Yüzme havuzumuzun kapasite ve kullanım ortamının istenilen düzeyde tutulması amacıyla (katılımcılarımız ve üst düzey yöneticileri için) Sezonluk Kişiye Özel Yüzme Havuzu Giriş Kartı uygulaması sürdürülmektedir. Ekte sunulan şartları yerine getiren katılımcı ve resmi kiracılarımıza talepleri doğrultusunda bu kart verilmektedir.
 
Sanayici Aktivite Merkezimizin içinde bulunan Spor Salonuna Üye olan misafirlerimiz de havuzumuzdan da yararlanabilmektedir.
 
Ayrıca, Yönetim Kurulumuz, yüzme havuzumuzdan daha geniş bir grubun yararlanabilmesi için yüzme havuzumuzun her hafta Cumartesi ve Pazar günleri genel kullanıma açılmasına karar vermiştir. Yönetim Kurulumuzun kararı doğrultusunda; sadece CUMARTESİ ve PAZAR günleri havuz giriş kartı olmaksızın havuzumuzdan faydalanmak isteyenlerden İAOSB Vakfı İktisadi İşletmesine kişi başı günlük 20,-TL giriş ücreti tahsil edilecek olup, 7 yaş altındaki çocuklarından bir ücret alınmayacaktır.
 
Havuzumuz , Ramazan Bayramı dolayısıyla 05-09 Haziran 2019 tarihleri arasında genel kullanıma açık olacaktır.
 
Bilgilerinizi ve ekli duyurumuzdan çalışanlarınızın bilgilendirilmesi hususunu takdirlerinize sunarım.
 
Not: Havuzumuzun genel bakımı ve ilaçlama çalışmaları her hafta PAZARTESİ günleri yapılacaktır. Bu nedenle Pazartesi günleri havuzumuz kullanıma kapalıdır.

 
 
 
Saygılarımla,
 
A. Doğan HÜNER
Bölge Müdürü

Diğerleri

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir