İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Yentür’den İAOSB’nin okuluna tam not

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. İAOSB Bölge Müdürü Ahmet Doğan Hüner ve Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aslı Akı’dan okul hakkında bilgi alan Yentür, “Gerek akademik gerekse fiziki donanımı ile böylesine değerli bir okulun varlığı, bizleri çok mutlu ediyor” ifadesinde bulundu.
 
Okulun laboratuvarlarını gezerken sorumlu öğretmenlerden de bilgi alan Yentür, ziyaret ettiği bir sınıfta öğrencilerle sohbet etti. Okullarından duyduğu memnuniyeti dile getiren öğrencileri tebrik eden Yentür, mezun öğrencilerin üniversite sınavında elde ettikleri başarılara gönderme yaparak, üst düzey imkanlara sahip olan mevcut öğrencilerden önemli başarılar beklediklerini söyledi.
 
Donanımı ve vizyonu ile Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin çok başarılı bir örnek olduğunu vurgulayan Yentür, “Okulun akademik ve fiziki yapısı ve vizyonu, öğrencilerin başarısını kaçınılmaz hale getirmiş. Bu örnekten yararlanmak isteriz” dedi.

 

Diğerleri

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir