İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

İnsan Kaynakları - Özel İstihdam Bürosu

İAOSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla 1998 yılında İnsan Kaynakları olarak kurulan birimimiz, 2004 yılında yürürlüğe giren Yönetmelik doğrultusunda 12 Nisan 2005 tarihinden itibaren Özel İstihdam Bürosu olarak yeniden yapılanarak daha etkin hizmet vermektedir.
 
Birimimizde kayıtlı özgeçmişler arasında, birçok meslek dalında kalifiyeli eleman sıkıntısı yaşanmaktadır. Firmalarımızın bazı eleman taleplerini, elimizde yeterli özgeçmiş kayıtları bulunmadığından yanıtlayamıyoruz. Yanıtlayamadığımız talepler aşağıda belirtilmiştir.
 
 
 


BİLGİSAYAR TEKNİKERİ - ENGELLİ

Aranan Nitelikler : • Üniversitelerin en az 2 yıllık Bilgisayar bölümlerinden mezun • Bilgisayar kurulum ve arıza çözme konusunda bilgi sahibi • Yazılım ve donanım konusunda bilgi sahibi • Tercihen Netsis konusunda bilgi sahibi • Diksiyonu düzgün yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip • Takım çalışmasına yatkın • Problem çözme, planlama ve organizasyon yapma becerisine sahip • İş disiplinine önem veren, sorumluluk sahibi, • İngilizce bilgisi tercih sebebi • Engel durumu ofis içerisinde aktif çalışmasına uygun Adayların kurum kültürümüz gereği tütün ve tütün ürünlerinin kullanılmaması gerekmektedir.

Nasıl Başvurabilirim?

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

Atatürk Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Bilgisayar Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler ; · Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, · En çok 2 yıllık mezun olan, · BT donanımları (bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, projeksiyon, mobil cihaz vb.) kurulum konusunda bilgi sahibi, · Bilgisayarların donanım ve yazılım bakımlarını yapabilen, · Windows, MS Office, MS Server, Firewall programlarını kullanabilen, · ERP bilgisine sahip, · Öğrenme ve gelişime açık, · Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, · Takım çalışmasına önem veren, · Teknoloji ve yenilikleri takip eden, sistematik, çözüm odaklı, · Zaman yönetimi, planlama, koordinasyon ve takip becerisi yüksek, · İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, ** Kurum kültürümüz gereği tütün ve tütün ürünlerinin kullanılmaması, erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Nasıl Başvurabilirim?

ÇEVRE MÜHENDİSİ

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Atık Su Arıtma Tesisinde görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler ; · Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Çevre Mühendisliği alanında su, atıksu ve atık yönetimi süreçleri başta olmak üzere en az 5 yıl deneyim sahibi, · Çevre ile ilgili tüm mevzuatlara hakim, · Ofis, saha ve ekip çalışmasına yatkın, · Sahada görev alan teknik bir ekibi koordine edebilecek beceriye sahip, · MS Office uygulamasına hakim, tercihen Autocad bilgisine sahip, · Analitik düşünen ve çözüm üretebilen, · Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, · Teknoloji ve yenilikleri takip eden, · İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, · En az B sınıfı sürücü belgesine sahip, **Kurum kültürümüz gereği tütün ve tütün ürünlerinin kullanılmaması, erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Nasıl Başvurabilirim?


 
Özel İstihdam Büromuza başvurular şahsen yapılmalıdır. E-posta yoluyla başvuru kabul edilmemektedir. Başvuracak adayların İzmir'de İkamet etmesi zorunludur. Şehir dışından aday kaydı alınmamaktadır. 
 
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında,
 
 
Detaylı bilgi almak için iletişim kanalları:
Tel      : 0232 376 71 76 (Dahili: 229 ve 236)
Adres   : İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No.42 Çiğli / İzmir
 
Büromuz, hafta içi her gün 08:00 – 12:00 ve 12:45 - 17:45 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 
Özel İstihdam büromuza başvurmak için gerekli evraklar ;
     Nüfus Cüzdanı (Aslı)
     Vesikalık Fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş) 
     Diploma veya Mezuniyet Belgesi (Lise ve Üniversite mezunları için)
     Sürücü belgesi (Ehliyet, SRC, Psikoteknik)
     Sertifikalar (Kalfalık, Ustalık, Kurs veya Seminer)
     İkametgah (İzmir’e yeni taşınanlar için)
     Sağlık durumunda bir problem var ise Engel Raporu

 

 
 
 
 
 

 

 

 

4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu Gereğince,
 
İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMASI YASAKTIR.
 
İŞKUR İzmir İl Müdürlüğü
Adres: Akdeniz, Şht. Fethi Bey Cd. No:47, 35210 Konak/İzmir
Telefon: (0232) 441 11 03

 

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir