İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

İnsan Kaynakları - Özel İstihdam Bürosu

İAOSB de faaliyet gösteren firmalarımızın vasıflı-vasıfsız eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla 1998 yılında İnsan Kaynakları olarak kurulan birimimiz, 2004 yılında yürürlüğe giren Yönetmelik doğrultusunda 12 Nisan 2005 tarihinden itibaren Özel İstihdam Bürosu olarak yeniden yapılanarak daha etkin hizmet vermektedir.
 
Birimimizde kayıtlı özgeçmişler arasında, birçok meslek dalında kalifiyeli eleman sıkıntısı yaşanmaktadır. Firmalarımızın bazı eleman taleplerini, elimizde yeterli özgeçmiş kayıtları bulunmadığından yanıtlayamıyoruz. Yanıtlayamadığımız talepler aşağıda belirtilmiştir.


PROJE VE İŞ GELİŞTİRME MEMURU

Hibe ve fonlara yönelik proje yazma ve yürütme konusunda bilgi ve deneyim sahibi. Türkçe ve İngilizce yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, insan ilişkilerinde başarılı. Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme becerisine sahip. Sonuç odaklı çalışabilen, titiz, detaylara hâkim. Kurum kültürümüz gereği tütün ve tütün ürünlerinin kullanılmaması gerekmektedir. Askerliğini yapmış erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. Kurum kültürü gereği tütün ve tütün ürünlerinin kullanılmaması gerekmektedir.

Nasıl Başvurabilirim?

İDARİ İŞLER MEMURU

Üniversitelerin 4 yıllık Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi veya dengi bölümlerinden mezun MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İş disiplinine önem veren, sorumluluk sahibi Problem çözme, planlama ve organizasyon yapma becerisine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Araştırma yapabilen, kendini geliştirebilen ve ekip çalışmasına yatkın B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip 25 – 30 yaş aralığında Bornova, Bayraklı, Karşıyaka ya da Çiğil’de ikamet eden Askerliğini yapmış erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. Kurum kültürü gereği tütün ve tütün ürünlerinin kullanılmaması gerekmektedir.

Nasıl Başvurabilirim?

ELEKTRİK TEKNİSYENİ/TEKNİKERİ

Erkek, Askerliğini tamamlamış, Meslek liselerinin ya da meslek yüksek okullarının elektrik alanından mezun, 2-5 yıl deneyimli (tercihen hastane ya da AVM deneyimi olan), Sigara kullanmayan, Elektrik teknisyeni/teknikeri aranmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim?

MEKANİK BAKIM TEKNİSYENİ/TEKNİKERİ

20 ile 35 yaşları arasında, Erkek, askerliği tamamlamış, meslek liseselerinin ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun 2-5 sene deneyimli,mekanik bakım teknisyeni/teknikeri aranmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim?

TEKNİK RESSAM

20 ile 35 yaşları arasında,Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Autocad,Solidworks kullanabilen,en az 2 yıl tecrübeli,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Teknik Ressam aranmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim?

CNC DİK İŞLEM ve TORNACI

20 ile 40 yaşları arasında, Erkek, askerliği tamamlamış, en az lise mezunu, 2-5 sene deneyimli, FANUC Programlama dilinde, teknik resmi verilen çizimin programını yazabilen, iyi derecede teknik resim okuyabilen CNC DİK İŞLEM ve TORNACILAR aranmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim?


Özel İstihtam Büromuza başvurular şahsen ya da internet üzerindeki başvuru formu aracılığıyla yapılmalıdır. Mail ile başvuru kabul edilmemektedir. İzmir'de İkamet edilmesi zorunludur. İzmir ilçelerinden ve şehir dışından kayıt alınmamaktadır. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular için formu doldurduktan sonra aşağıdaki mail adreslerine gönderebilirsiniz. Bu mail adresleri dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. 
 
Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde İnsan Kaynakları Birimimiz tarafınızla irtibata geçecektir.
 
Başvuru Adresleri
 
Özge ÖZENÇ      : oozenc@iaosb.org.tr 
Sezin UĞURTAŞ  sugurtas@iaosb.org.tr

Telefon numaramız : 0(232) 376 71 76 Dahili 229 ve 236'dır.

Adres : Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No.42 Çiğli/İzmir

Büromuz, hafta içi her gün 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


 
     4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu Gereğince,
      İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMASI YASAKTIR.

 

 

     Özel İstihtam büromuza başvurmak için gerekli evraklar ;

     Nüfus Cüzdanı (Aslı)
     Vesikalık Fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş) 
     Diploma veya Mezuniyet Belgesi (Lise ve Üniversite mezunları için)
     Sürücü belgesi (Ehliyet, SRC, Psikoteknik)
     Sertifikalar (Kalfalık, Ustalık, Kurs veya Seminer)
     İkametgah (Muhtar Onaylı)(Şehir dışından İzmir’e yeni taşınanlar için)
     Sağlık durumunda bir problem var ise Engel Raporu
 

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir