İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

Firma İletişim Bilgileri

 GÜÇSAN MAKİNA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

: (232) 376 79 68

: 3768076

: info@nerialed.com.tr

: www.gucsan.com.tr

: 16.23
Diğer bina doğramacılığı ve marangozluk ürünlerinin imalatı

:10.021 SOKAK NO:15 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Firma Yetkili Bilgileri

:Zülküf Furundaoturan

:Makine Mühendisi

:info@nerialed.com.tr


Firma Konumunu haritada gör

Firmamız Hakkında


1980 yılından buyana makine ve makine parça imalatı yapan Güçsan Makine  tarım, inşaat ve metal endüstrilerinde faaliyet göstermektedir. Pazarında 30 yıllık tecrübeye sahip firmamızın ürünleri yurt içinde öncelikli olarak tercih edilmekte, yurtdışı pazarda da en kuvvetli rakip markalardan biri olarak görülmektedir. Ürün, yarı mamül imalat veya montajını yaptığı anahtar teslim bütün taahhütlerini, eksiksiz ve zamanında yerine getiren Güçsan Makine, yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile her yeni uygulamada teknik vizyonunu geliştirerek her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Makine, kapı, ahşap işleme ve panik bar sistemleri olmak üzere tüketicilerine çeşitli ürünler sunan firmamız, yoğun müşteri talepleri nedeni ile aydınlatma sektöründe de faaliyet gösterme kararı almıştır.

2005 yılından bu yana özellikle inşaat endüstrisi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 2009 yılında LED’ li aydınlatma armatürleri ile ilgili fizibilite çalışmaları başlatılmış ve değerlendirme sonrasında personel istihdamı sağlanarak ve tüm bileşenlerin tesis bünyesinde imalatına karar verilerek NERIALED markası ile pazarda yerini almıştır.

 

Müşteri odaklı yapılan ürünlerimiz ile mutlak memnuniyeti sağlamak, aydınlatma ürünlerindeki “en yaratıcı” çözümleri sunmak, çalışanlarımızın en önemli sermayemiz olduğu bilinciyle eğitimden ödün vermeyerek sermayemizi arttırmak, iş ahlakı ve güvenin en önemli yapı taşı olarak her zaman ön planda tutmak ve gelişimin tecrübeye kattığı hız ile sektörün vazgeçilmezi olmak en temel ilkelerimizdir.

 

Vizyonumuz, aydınlatma armatürlerinde LED teknolojisini en iyi uygulayan firma olarak en iyi ürünleri üretmek ve yurtiçinde LED’ li sokak aydınlatma grubunda pazar lideri konumuna gelerek pazardaki en yenilikçi ve müşteri odaklı şirket olmaktır.

 

Misyonumuz, müşteri talep ve beklentilerine en uygun ürünleri, güvenli ve en iyi seviyede enerji tasarrufu sağlayan tasarımlarla üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamak ve bulunduğumuz pazarlardaki aydınlatma lideri olmaktır.

 

 

Uzun soluklu çalışmalar sonrasında muadili olmayan akıllı tip sokak lambası ve projektörler ile Türkiye’yi ve ürünlerini yurtdışı pazarda en iyi şekilde temsil etmekteyiz. Eklenmiş olan akıllı tip özelliği ile standart LED’ li aydınlatma armatürlerinin de ötesinde elektrik tüketimini azaltarak enerji verimliliği konusunda aranan firma konumuna gelmekteyiz. Çizginin tasarıma dönüştüğü dizayn olarak tanımladığımız iç aydınlatma armatürlerimizle enerji verimliliği ve aydınlatma konforunu tüm ortamlara taşımaktayız.

İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir