İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi
Adres: M. Kemal Atatürk Bulvarı No : 42 35620 Çiğli / İZMİR

Telefon::(232) 376 71 76
Faks::(232) 376 71 00

Harita

Firma İletişim Bilgileri

 BUDİN AKARCA MÜREKKEP VE BOYA SAN.VE TİC.A.Ş.

: (232) 328 00 84

: 3767584

: info@budinakarca.com.tr

: http://www.budinakarca.com.tr

: 20.30
Boya, vernik ve benzeri kaplayıcı maddeler ile matbaa mürekkebi ve macun imalatı

:10.014 SOKAK NO.11 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Firma Yetkili Bilgileri

:

:

:info@budin.com.tr


Firma Konumunu haritada gör

BUDİN AKARCA MATBAA MÜREKKEPLERİ


Budin Akarca Matbaa Mürekkepleri
 
Budin grubu faaliyetine 1986 yılında Flekso ve Rotogravür matbaa mürekkebi ve konsantre boya ( masterbatch ) satışı ile başlamıştır. Sektör deneyimi ve saha çalışmalarından edindiği bilgiyle 1998 yılından itibaren sadece kendi üretimimiz ve markamız olan Budin Akarca matbaa mürekkeplerinin üretim pazarlama ve satışı ile ülkemiz koşullarına uygun ve Dünya standartlarında kaliteli matbaa mürekkeplerinin üretimi ile devam etmektedir.
 
Bu gün toplam satışlarının % 40 ını ihracat olan Budin Akarca , hızlı , dürüst , güler yüzlü , ekonomik, satış öncesi ve satış sonrası teknik desteği ile müşteri odaklı çalışmaktadır. Şirketimiz ambalaj sektörünün kat ettiği gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Hedefimiz satışlarımız içindeki ihracat gelirlerini en az %50 düzeyine yükseltmektir.

Şirketimiz bu konuda yurtiçi ve yurtdışı fuarlara düzenli olarak katılmakta, müşteri portföyünü geliştirme çabalarına devam etmektedir. Rusya fuarıyla birlikte Doğumuzdaki ülkelerden sonra Batı ülkeleri de hedeflenerek, K-2010 Almanya fuarına da katılım sağlanmıştır.

2007 yılında üretim kalitesini ISO 9001 sertifikası ile taçlandıran Budin Akarca dünyadaki matbaa mürekkepleri ile ilgili teknolojik ve bilimsel tüm gelişmeleri yakından izleyerek, modern ve güvenli tesislerinde daha kaliteli ürünler sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

5500 m2 kapalı alandan oluşan tesisimizde en yeni teknoloji ile donatılan araştırma-geliştirme laboratuvarları, kalite kontrol laboratuvarları ve üretim hatları ile hizmet verilmektedir.

Çevreye duyarlılık konusunda da çok hassas olan şirketimiz yönetimi, tüm atıkların çevre mevzuatına uygun şekilde bertaraf edilmesi konusunda ilgili kurumlarla uyum içinde çalışmakta, hiçbir atığın, geleceğimize miras bırakacağımız çevreye zarar vermesine izin verilmemektedir.
 
İAOSB Yerleşim PlanıİAOSB MedyaİAOSB Haber DergisiİAOSB Tanıtım FilmiİAOSB Dosya İndir